Naponta frissülő GTFS adatbázis ZIP formátumba tömörítve, amely tartalmazza a szükséges TXT fájlokat. A ZIP fájl mérete kb. 1-2 MB. GTFS letöltése Nyomtatás 29 busz menetrend miskolc 29 busz menetrend Eladó ausztriai ingatlan 29 busz menetrend kecskemét 29 autóbusz üzemidejének kezdete 4:42 Vasárnap, Hétfőn, Kedd, Szerda, Csütörtök, Péntek, Szombat napon. Meddig jár a 29 autóbusz vonal? 29 autóbusz üzemidejének vége 23:32 Vasárnap, Hétfőn, Kedd, Szerda, Csütörtök, Péntek, Szombat napon. Mikor érkezik meg a 29 autóbusz? Mikor jön a Szentlélek tér H / Hűvösvölgy Autóbusz vonal? Kattints ide vonal élő érkezési idejeihez és a teljes menetrend megtekintéséhez a Szentlélek tér H / Hűvösvölgy Autóbusz vonalhoz ami a legközelebb van hozzád. 20 busz menetrend miskolc. 29 autóbusz megállóinak listája Hűvösvölgy • Csibor Utca • Nyéki Út • Lipótmezei Út • Szerb Antal Utca • Bölöni György Utca • Kelemen László Utca • Pasaréti Tér • Nagybányai Út • Vöröstorony Utca • Verecke Lépcső • Pitypang Utca • Zöldkert Út • Csalit Utca • Zöldmáli Lejtő • Szemlő-Hegyi-Barlang • Alsó Zöldmáli Út • Pusztaszeri Út 25.
6, 6A, 12, 21 Gazdag Erzsi Óvoda 10 Waldorf iskola (Korábban: Fiatal Házasok Otthona) 4H, 6, 6A, 12, 21 Apáczai Waldorf Általános Iskola, Fiatal Házasok Otthona, SAVARIA PLAZA 12 Szent Gellért utca 64.
35 órakor induló 21-es járat betér a Francia utcába. Az Uránvárosból 4. 50 órakor induló 121-es járat nem tér be a Francia utcába. A Hőerőműtől 7. 50 órakor induló 20-as járat 7. 51 órakor indul. Szabad- és munkaszüneti napokon a Főpályaudvarról 7. 29 busz menetrend kecskemét. 10 órakor induló 20-as, a Hőerőműtől 16. 26 órakor induló 20-as járat betér a Francia utcába. A Hőerőműtől 7. 26 órakor induló 20-as járat 7. 31 órakor indul. Tüke Busz Zrt. 2020. február 17. « vissza
Szentlélek tér Máv menetrend Hűvösvölgy Székesfehérvár Városportál Busz szimulátor Április 27-től minden budapesti tömegközlekedési járaton kötelező maszkot vagy valamilyen arcot eltakaró kendőt, sálat viselni. Nem kötelező, de ajánlott a kesztyű használata is. Rendszeres ütemterv: 4:26 - 23:46 A BKK Autóbusz szolgáltatási figyelmeztetések A BKK autóbusz szolgáltatási figyelmeztetésekért kérjük, ellenőrizze a Moovit Alkalmazás. Ezen felül valós idejű információkat szerezhet a autóbusz állapotáról, a busz késleltetéséről, a autóbusz útvonalak megváltozásáról, a megállók helyének megváltozásáról és a szolgáltatás bármilyen változásáról. 29 (BKK) Az első megállója a 29 autóbusz útvonalnak Szentlélek Tér H és az utolsó megállója Hűvösvölgy. 29 Busz Menetrend, 29-Es Busz Megállók, Útvonal, Menetrend - Hűvösvölgy Irány - Budapesti Tömegközlekedési Járatok. 29 (Úticél: Hűvösvölgy) üzemel minden nap napokon. További információ: 29 25 megállója van megállók megállóhelyen és a teljes utazási idő ehhez az útvonalhoz megközelítőleg 26 perc. Épp úton vagy? Nézd meg, hogy miért több mint 720 millió felhasználó bízik meg a Moovit-ban, mint a legjobb tömegközlekedési alkalmazásban.