E kettős rendeltetés feltételeinek biztosítása érdekében a Szolgáltató az autóbusz-állomások használatát korlátozza és feltételekhez köti. 2. 2. Az autóbusz-állomásokat bárki használhatja, aki a használatukra vonatkozó jelen VIII. Címben foglalt feltételeknek megfelel, és a feltételeket megtartja. Volánbusz: rendkívüli menetrend-változás! | Dunaújváros Online. Az autóbusz-állomás használója egyben jogosult az autóbusz-állomás kiszolgáló létesítményeit, berendezéseit is használni, az autóbusz-állomási szolgáltatásokat igénybe venni. 2. 3.
– Tesco – Újtelep – Pálhalma ————————- Pálhalma – Újtelep – Tesco – Szórád M. – Tesco – Újtelep – Pálhalma Naponta: 04:55; 05:55; 06:55; 07:55; 08:55; 09:55; 10:55; 11:55; 12;55; 13:55; 14:55; 15:55; 16:55; 17:55; 18:55; 19:55; 20:55; 22:15 —————————– Naponta: 17:30 40 Békeváros, Bagolyvár – Hajnal u. – Autóbusz-állomás – Római krt. – Bocskai u. – Hajnal u. Buszmenetrend | Daruszerntmiklos.hu. – Békeváros, Bagolyvár Naponta: 04:55; 05:55; 06:55; 07:55; 08:55; 09:55; 10:55; 11:55; 12;55; 13:55; 14:55; 15:55; 16:55; 17:55; 18:55; 19:55; 20:55; 21:55; 22:45 A vásári napokra meghirdetett időszakban az érintett járatok nem érintik a Vasmű igazgatóságot, továbbá munkaszüneti napokon a TESCO Áruház elnevezésű megállóhely helyett, a Nagyvenyimi elágazás elnevezésű megállóhelyen állnak meg. Forrás:
Autóbusz állomás épülete - Dunaújváros 5-ös busz (Dunaújváros) – Wikipédia Dunaújváros albérlet Dunaújváros kiadó Karaoke Tévé dunaújváros fejér Használt telefon bolt dunaújváros A csillaggal jelölt megállókat csak reggel érinti. 5-ös jelzésű autóbuszvonal a vállalat logója Történeti adatok Státusz: aktív Üzemi adatok Jellege: alapjárat Település: Dunaújváros Üzemeltető: Volánbusz Zrt. Végállomások Induló állomás: Kertváros Érkező állomás: VOLÁN telep Útvonaladatok I→É É→I Vonalhossz (km): - Megállóhelyek (db): 22 - Menetidő (perc): 31 - Járatadatok Üzemidő: tanévben tanszünetben hétfő: 2. 51 2. Dunaújváros Autóbusz Állomás. 51 kedd: 2. 51 szerda: 2. 51 csütörtök: 2. 51 péntek: 2. 51 szombat: 2. 51 vasárnap: 2. 51 Menetszám: tanévben tanszünetben hétfő: 1 1 kedd: 1 1 szerda: 1 1 csütörtök: 1 1 péntek: 1 1 szombat: 1 1 vasárnap: 1 1 Kapcsolódó vonalak Hálózat: Dunaújváros tömegközlekedése menetrendi tájékoztató A dunaújvárosi 5-ös jelzésű autóbusz a Kertváros - Szórád Márton út - Autóbusz-állomás - Római körút - Újtelep - Béke körút - Volán-telep útvonalon közlekedik.
2020. május 1-jétől (péntek) visszavonásig a koronavírus-járványhoz kapcsolódó intézkedések részeként a helyi autóbusz-közlekedésben az alábbi csökkentett menetrend lép életbe: Vonal Irány: Csökkentett menetrend: 2 Papírgyár, étterem – Kokszvegyészet Kokszvegyészet – Papírgyár, étterem Naponta: 17:10 Naponta: 18:20 20 Újtelep – Óváros – Szórád M. út – Autóbusz-állomás – Vasmű út – Óváros – Újtelep Nem közlekednek 23 Újtelep – Tesco – Óváros – Szórád M. út – Autóbusz-állomás – Vasmű út – Óváros – Tesco – Újtelep Nem közlekednek 24 Ifjúság-sziget bej. Út / Ruhagyár – Óváros – Szórád M. út – Autóbusz-állomás – Vasmű út – Római krt. – Óváros – Ruhagyár / Ifjúsági sziget bej. Út Munkanapokon: 05:15; 06:15; 06:45; 07:15; 13:15; 13:45; 14:15; 14:45; (15:15; 22:10; Domanovszky térig közlekednek) 29 Body Fashion Kft. – Temető – Óváros – Vasmű út – Autóbusz-állomás – Szórád M. út – Óváros – Temető – Body Fashion Kft. / Benzinkút ———————— Body Fashion Kft. / Benzinkút Naponta: 04:40; 05:40; 06:10; 06:40; 07:40; 08:40; 09:40; 10:40; 11:40; 12:40; 13:40; 14:40; 14:40; 15:10; 15:40; 16:40; 17:05; 17:40; 18:40; 19:40; 20:40; 21:40; 22:10 ————————– Naponta: 05:10; 13:10; 21:10 35 Pálhalma – Újtelep – Tesco – Szórád M. út – Autóbusz-állomás – Római krt.
Rendkívüli menetrend-változás lép életbe május 1-jén, pénteken a helyi autóbusz közlekedésben. A szolgáltató Volánbusz hivatalos oldalára felkerült összegzés szerint visszavonásig érvényes a koronavírus-járványhoz kapcsolódó intézkedések részeként a helyi autóbusz-közlekedésben a csökkentett menetrend, amely az alábbi viszonylatokat érinti. 2-es busz Papírgyár étterem – Kokszvegyészet: naponta: 17. 10 Kokszvegyészet – Papírgyár, étterem: naponta: 18. 20 20-as busz Újtelep – Óváros – Szórád M. út – Autóbusz-állomás – Vasmű út – Óváros – Újtelep: nem közlekednek 23-as busz Újtelep – Tesco – Óváros – Szórád M. út – Autóbusz-állomás – Vasmű út – Óváros – Tesco – Újtelep: nem közlekednek 24-es busz Ifjúság-sziget bej. út / Ruhagyár – Óváros – Szórád M. út – Autóbusz-állomás – Vasmű út – Római krt. – Óváros – Ruhagyár / Ifjúsági sziget bej. út: munkanapokon 05. 15; 06. 45; 07. 15; 13. 45; 14. 15; 14. 45 (15:15; 22:10; Domanovszky térig közlekednek) 29-es busz Body Fashion Kft. – Temető – Óváros – Vasmű út – Autóbusz-állomás – Szórád M. út – Óváros – Temető – Body Fashion Kft.